Skip to main content
vasurenko-olga.com.ua

Повторення за 5 клас (Підготовка до діагностичної контрольної роботи)

У курсі "Повторення математики за 5 клас" ви повторите теми: - лічба, вимірювання і числа; - дії першого ступеня з натуральними числами; - дії другого ступеня з натуральними числами; - степінь натурального числа з натуральним показником. Площі та об'єми фігур; - звичайні дроби; - дії першого ступеня зі звичайними дробами з однаковими знаменниками; - десяткові дроби та дії з ними; - відсотки. Середнє арифметичне. Повторите виконання основних вправ та виконаєте тести та самостійні роботи по темі "Повторення математики за 5 клас", що дозволить вам успішно написати діагностичну контрольну роботу.

Про курс

Цей курс створено для учнів 6-х класів.

Пройшовши його ви повторите всі теми та основні типи завдань з математики за 5 клас (за підручником Н.А.Тарасенкової та ін.) та успішно напишете діагностичну контрольну роботу.

ВИМОГИ

Вам потрібні знання курсу математики за 5 класхоча б на початковому рівні. Завдяки цьому курсу ви пригадаєте основні типи вправ та задач, які ви вже розв'язували. Для цього ви повинні пройти початковий тест. Проглянути подані відео та виконувати тести, домашні завдання і контрольні роботи, щоб отримати сертифікат про закінчення курсу

Над курсом працювала

Course Staff Image #1

Васюренко Ольга Мирославівна

Вчитель математики вищої категорії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Борочиче.

Course Staff Image #2

Staff Member #2

Biography of instructor/staff member #2

Питання, що часто задаються

Інші питання

Ваші питання будуть відображатися тут .

  1. Course Number

    K6kl001
  2. Classes Start

  3. Estimated Effort

    4
Enroll