Skip to main content
centermelitopol

Railway learning

Railway learning – це один із основних інструментів для оволодіння залізничною професією. Ми переконані, що успіх у подальшому влаштуванні у компанію ПАТ «Українська залізниця» залежить від цілеспрямованості та конкретного внеску кожної людини, її ставлення до свого навчання. Тому навчання та підвищення кваліфікації – є запорукою успіху та розвитку залізничної галузі. Цей курс допоможе зрозуміти організацію роботи залізничного транспорту, засвоїти правила технічної експлуатації залізниць, інструкції з сигналізації, руху поїздів і маневрової роботи на залізницях, інші нормативні акти і документи Міністерства транспорту з питань, що належать до обов'язків працівників залізничного транспорту, а також вимоги правил та інструкцій з техніки безпеки та виробничої санітарії при експлуатації, ремонті локомотивів і МВРС, а також пожежної безпеки на рухомому складі. Курс буде цікавим як для учнів професійно-технічних закладів та і для робітників ПАТ «Українська залізниця», які бажають підвищити кваліфікацію або опанувати нову спеціальність.

About This Course

Include your long course description here. The long course description should contain 150-400 words.

This is paragraph 2 of the long course description. Add more paragraphs as needed. Make sure to enclose them in paragraph tags.

Requirements

Add information about the skills and knowledge students need to take this course.

Course Staff

Course Staff Image #1

Staff Member #1

Biography of instructor/staff member #1

Course Staff Image #2

Staff Member #2

Biography of instructor/staff member #2

Frequently Asked Questions

What web browser should I use?

The Open edX platform works best with current versions of Chrome, Firefox or Safari, or with Internet Explorer version 9 and above.

See our list of supported browsers for the most up-to-date information.

Question #2

Your answer would be displayed here.

  1. Course Number

    providnyik
  2. Classes Start

Enroll