Skip to main content
Personal

Excel for Everyone

Доброго дня, шановні! Я пропоную Вам приєднатись до мого курсу «Ексель для всіх». Він дозволить Вам освоїти цей потужний інструмент нуля. Ви навчитесь працювати з цією програмую, потренуєтесь розвязувати різні робочі задачі з її допомогю, а також опануєте навичками для вирішення своїх робочих завдань. Курс підходить для новачків і середнячків, ми почнемо зі створення перших файлів і формул, і закінчим створенням зведенних таблиць. Нам треба зробити багато роботи, тому давайте починати.

About This Course

Почніть вивчати Ексель, один із найрозповсюдженіших офісних продуктів. Навчіться, як створити та зберегти робочі файли, як вводити дані та формули, виконувати обчислення, форматувати дані, використовувати більши складні функції. Протягом курсу ми розвяжемо декілька робочих кейсів, з якими багато хто зтикається на роботі: інветарізація, звіт з продажів, список співробітників. Ці навички знадобляться Вам і для вирішення ваших звичних робочих завдань.

Курс буде корисний всім новачкам з нульовим знанням Excel або з його базовим володінням незалежно від Вашого соціального статусу та професії.

Requirements

Базові навички роботи з комп’ютером.

Frequently Asked Questions

What web browser should I use?

The Open edX platform works best with current versions of Chrome, Firefox or Safari, or with Internet Explorer version 9 and above.

See our list of supported browsers for the most up-to-date information.

Question #2

Your answer would be displayed here.

  1. Course Number

    Excel101
  2. Classes Start

  3. Classes End

  4. Estimated Effort

    3
Enroll