Skip to main content
Ampli_Kiev

Графічний дизайн

Enrollment is Closed

Привіт,

Це твій інструмент щодо роботи з онлайн-навчанням в Ampli. Впевнені — ці знання допоможуть вам розібратися в навчанні краще та засвоїти знання ефектівніше. Курс складається з двох рівнів: Beginner: формуємо базові знання щодо графіки та працюємо з must have технологічними інструментами; Advanced: працюємо над фірмовим стилем проекту та розробляємо окремий бренд та інші аспекти айдентики; Сертифікати отримають всі слухачі курсу, чия успішність після формування фінального портфоліо на кожному етапі становитиме 70+ відсотків.

З чого складатиме онлайн-курс? Це серія занять, что розкривають важливі аспекти кожного заняття з вашим наставником. Заняття включає два відео-матеріали чи одне відео + один короткий матеріал для читання (article/book review). Після кожного — тест на засвоєння інформації.

Важливо: до кожного заняття доступною є частина з “дискусією”, де є змога запитати своїх колег та наставника про те, що не зрозуміло чи поділитися досвідом роботи над завданнями. Навчальні матеріали публікуватимуться поступово, кожний вівторок. Слідкуйте за оновленнями на платформі, тут.

Що потрібно робити?

На заняття Вам необхідно виділити від 1 до 2 годин часу. Рекомендуємо також надихатися улюбленими музичними треками під час виконання завдання :)

Приємного та результативного навчання! Команда Ampli

  1. Course Number

    GDN
  2. Classes Start

  3. Classes End